Logo

Hetkel on klubis 13 tegevliiget.
Allpoolt leiate igaühe kohta lühitutvustuse, kellega siis täpsemalt tegu on.

Ingmar ’Sid’ Noorlaid

Ingmar on meie pealik. Alati hakkamist täis ning abivalmis persoon, kes on valmis toimetama millegi kallal ka siis, kui on tegu üsnagi lootusetu projektiga. Ning pühendama oma aega ja ressursse selle alla. Tänu ajalooalasele haridusele on temaga alati kohutavalt huvitav rääkida ning ta võib teid harida teemadel ränikivist nooleotsadest kuni viimase hüpertehnoloogilise V8 mootorini. Kuigi tema süda kuulub endiselt aegadele kui asjad olid lihtsad – kaheksa silindrit, suur karburaator, piisavalt järsk nukkvõll ning palju fun’i.

Margus ’Jumal’ Matvei

Ingmari parem käsi, kui nii võib öelda. Aastaid ka ise klubi eesotsas istununa teab täpselt, kui kerge või raske on parasjagu meie seltskonnaga toime tulla. Oma hüüdnime on ta teeninud vahel natuke üleloomulikuna tunduvate võimete eest – kui ikka keegi autot käima ei saa, siis on just Margus see, kellelt nõu küsima minnakse ning enamasti seda ka sealt saab. Üheksast kuueni tegeleb müügitööga, vabal ajal mängib kitarri ning ehitab igasugu huvitavaid tehnikavigureid.

Tarmo Kohuia

Tarmo on vaikne, lausa rahu ise. Keegi kuskil on küll kunagi väitnud, et Tarmo olla ka kord vihane olnud, aga see võib vabalt ka lihtsalt kuulujutt olla. Tarmo spetsialiteet on klaasplast ning vahel tundub, et ta näeb seda vist ka unes. Aga sellel alal on ta ka tõeline oma ala professionaal. Hobiks nagu meil kõigil ikka vana ilus usaraud.

Herki Tamm

Kui igal klubil oleks maal, siis meil võiks selleks maaliks olla Tamm. Ajapikku on ta suutnud kaunistada end nii paljude ilusate piltidega, et neid kokku lugeda enam ei suudaks ka tema isegi. Või kui suudaks, siis läheks järg sassi… Põhiliselt tegeleb Tamm joonestamisega ning tema juurde läheme nuruma siis, kui kellelgi on vaja mingil põhjusel CAD joonist. Natuke kunstiinimesena huvitub Tamm vabal ajal eelkõige tätoveerimiskunstist, pinstripingust ning ilusatest autodest ja mootorratastest.

Marko ’Habe’ Mikk

Marko on kohutavalt asjalik. Ausõna. Ei möödu vist õhtutki, kus ta garaaži all midagi huvitavat ei nokitseks. Seega siis on nüüd külastajale teada ka see, millega ta vabal ajal tegutseb.  Leiba teenib Marko mehhaanikuna ning omab ka üsnagi arvestatavat kogemust erinevate hüdraulikaseadmetega.

Martin ’Martään’ Smirnov

Martin on meie kitarriheeros. Või noh, vähemalt igal vabal hetkel avastame ta kitarri mängimas. Lemmikuteks nagu ikka on Jimi Hendrix ja Stevie Ray Vaughan. Martin on ka tehnika koha pealt väga tugev teoreetik – ka öösel kell kolm üles äratatuna võib ta ette vuristada Comp Camsi mõne klassikalise nukkvõlli kraadid. Igapäevast leiba teenib ta hetkel pealinnas pankurihärrana.

Tõnis ’Zombi’ Aarike

Tõnis on meil jutupoolest vaikne tüüp. Aastaid polnud täpselt teada, kas ta rääkida üldse mõistab, aga tuli välja, et mõistab küll. Viimasel ajal on hakanud Tõnisele meeldima mudas mürgeldamine ning selle jaoks on tal varutud ka paar spetsiaalmasinat. Suure tõenäosusega on ta parim elektrik siinpool Uurale, seda teeb ta ka oma igapäevase leiva teenimiseks. Lisaboonusena on Tõnise autojuhilubadel üles loetud terve tähestik.

Gerro Avarlaid

Gerro on lahtise peaga ja kuldsete kätega klubikaaslane. Omal ajal töötas ta pritsumehena, sellest ajast oskab ta pajatada igasuguseid lugusid, mõni üsna kole, kuid samas siiski naljaks, selline must huumor. Praegusel hetkel töötab Gerro Soomemaal, talle meeldib ajalugu, asus ta antud ainet isegi Tartu Ülikoolis tudeerima. Lisaks  paeluvad teda margid. Suurim hobi siiski usaraud ja eriti GMi tehastest välja veerenud masinad, mis kannavad Oldsmobile või Buicki nime. Teda iseloomustab eriline huvi Oldsmobile Big Block’i vastu. Kui te tahate miskit antud mootorist kuulda, siis Gerro on just õige mees, kes teile võib sellest vesta.

Kairo Kärp

Kairo on meist kõige suurem, äärmiselt lahke olemisega tegelane. USA autod on talle juba pikka aega meeldinud. Aastaid tagasi oli tal huvitav Oldsmobile, mida võiks nimetada Olds a´la Eesti üheksakümnendad. Masin, millele oli paigaldatud kurat-seda-teab-mis diiselmootor, loomulikult puudusid roolivõimendi, töötav soojendus ja muu mugavusvarustus. Ja imekspandavaim fakt on see, et sellise masinaga olla vuratud kunagi terve Maarjamaa läbi. Aastaid töötas Kairo Rootsis ning siis kui ta juhtus Eestisse käima, siis võisid nii mõnigi kord maasikad käärima minna. Praegu tegeleb Kairo eraettevõtluses ning tema ettevõte toodab keerulisi rauast vidinaid metsalangetusmasinatele.

Kristjan ’Pahalane’ Tituk

Kris on mees, kellel on üheksa ametit. Tema ettevõtmised ja seiklused on kuulsad. Kuigi tal on olnud võimalust proovida kõiksugu autosid on talle kõige kallim tema kolmanda generatsiooni mattmust Chevy Camaro. Praegusel hetkel teenib Kris oma igapäevast ninaesist Saksamaal baarmenina.

Vahur ’Vasja’ Üprus

Vahur on abivalmis klubikaaslane. Seda, kui palju on ta töömehe ning tujutõstjana käinud mööda teiste klubiliikmete talguid, teab vast ainult keegi seal kõrgemal. Ning alati on tal kaasas rõõmus meel  ja töötahe. Vahurile on ameerika päritolu autod pikka aega meeltmööda olnud ning erilisteks lemmikuteks on tal õlgkatusega masinad. Samuti paeluvad teda kiired „võrrid“. Tööalaselt nokitseb Vasja Tartu Ülikoolis arvutite kallal. 

Rain ’Viiemees’ Nahkur

Nagu nimigi ütleb meeldib Rainile asju teha põhjalikult, filigraanselt ja alati hindele „viis“. Teinekord kaasneb sellega isegi oht asju üle remontida.  ’Viiemees’ on väga laia silmaringiga omades teadmisi praktiliselt kõigest. Elukutselt itimees, tema spetsialiteet on siiski üpris  laiahaardeline, alustades Chevy mootoritest ning  lõpetades custom made kitarrivõimenditega ja otseloomulikult ka kõik sinna vahele kuuluv. Talle meeldib eksperimenteerida asjadega, mille kohta on sageli käibel arvamused, et need ei kõlba kuhugi. Heaks näiteks on siinkohal viieliitrine TBI monopritsega Chevy Small Block. Rain ei ütle kunagi ära klubirindel rügamisest, meeldivast ajaveetmisest ning teinekord isegi lõkkes magamisest.

 

Klubist Liikmed Projektid F-Body Kokkutulek

 

Full Throttle Club MTÜ
Ravila 69, TARTU 50014
  E-post: info@ftc.ee
Pealik: +37256674093
Leia meid Facebookist In English